Вегетаріанство і веганство стають все більш популярними у сучасному світі. Люди, які сповідують ці принципи, мають високі вимоги до якості та різноманітності їжі. Тож їм варто звернути увагу на такий унікальний продукт, як спіруліна. Ця синьо-зелена водорість має чудовий склад та дуже корисна для здоров’я людини. У цій статті ми розглянемо, яка спіруліна найкраща, чому вона є ідеальною для вегетаріанців і веганів, та як її правильно вживати.

 спіруліна для веганів

Чим корисна спіруліна для веганів? Розберемося детальноа

Спіруліна – це водорість, яка вважається джерелом повноцінного рослинного білка для веганів, адже містить 18 незамінних амінокислот. Вона може допомогти їм покрити добову потребу в білку, не вживаючи тваринних продуктів.

Ці веганські БАДи мають високий вміст заліза, яке є важливим мікроелементом для запобігання анемії та підтримки нормальної роботи імунної системи. У 10 г спіруліни міститься 80% добової норми заліза. Ця водорість також містить багато інших вітамінів та мінералів, які можуть покращити здоров’я веганів. До них належать: вітаміни А, С, Е, РР, В1, В2, В3, В6, мідь, марганець, магній, селен, калій та інші.

Підписуйся на нашу сторінку в Іnstagram і  швидше будь в курсі усіх новин від Japan Trading

 

japan_trading    інстаграм іконка

 

Харчова добавка спіруліна має протизапальну та антиоксидантну дію, завдяки чому може захистити організм веганів та вегетаріанців від окисного стресу, зменшити запалення та симптоми хронічних захворювань. Також вона є джерелом вітаміну B12, який необхідний для нормального функціонування нервової системи. Деякі вегани можуть мати дефіцит цього вітаміну, оскільки на нього багаті переважно продукти тваринного походження.

натуральність Цікаво також: Спіруліна – море корисного впливу від синьо-зеленої водорості

Спіруліна – екологічно чистий продукт, який не потребує багато природних ресурсів для свого вирощування. Вона також не чинить негативного впливу на тваринний світ, що дуже важливо для веганів. Вибирайте спіруліну, яка вирощена в екологічно чистих умовах, наприклад, від японського бренду «Алгае». Замовити спіруліну вітаміни з Японії ви можете в нашому онлайн-магазині JAPAN TRADING. В онлайн-каталозі представлено багато варіантів, серед яких варто виокремити найпопулярніші:

теза кружокALGAE Японська спіруліна в таблетках 100% глибоководна Spirulina GMP. Вона видобувається на глибині 612 метрів у водах біля острова Кумеджіма.
теза кружокALGAE Японська спіруліна б’юті Spirulina Beauty. Препарат також містить у своєму складі: молочнокислі бактерії, SGF та магній.
теза кружокALGAE Японська спіруліна таблетки з глюкозаміном та хондроїтином Spirulina Glucosamine Chondroitin. Ця добавка зміцнює суглоби, покращує стан хрящів, сприяє нормальній роботі імунної системи, а також прискорює обмін речовин.

веганські БАДи

Вся продукція відповідає міжнародному стандарту GMP. Не знаєте, спіруліну в таблетках як приймати? Дотримуйтеся рекомендованої дози, що зазначена в інструкції. Починайте із невеликої дози (5 таблеток) та поступово збільшуйте її протягом кількох тижнів до 20 шт. Приймати спіруліну для веганів потрібно з достатньою кількістю води. У разі потреби ви можете проконсультуватися зі своїм лікарем, який визначить оптимальне дозування.

Чому варто купити спіруліну в магазині «Джапантредінг»?а

В одному грамі спіруліни міститься така кількість поживних речовин, яка дорівнює їхньому вмісту в 1 кілограмі різних овочів. Це дозволяє забезпечити організм вегана багатьма необхідними речовинами та підтримувати оптимальне функціонування організму. Цей суперфуд стане важливим інгредієнтом для тих, хто обирає веганський спосіб життя, адже допоможе зробити раціон збалансованим.

 

У нашому інтернет-магазині Japantrading ви можете спіруліну японську купити з доставкою по Україні «Новою поштою». Завдяки широкому асортименту кожен покупець у нас зможе знайти для себе потрібну добавку. Слідкуйте за знижками на сайті й ваші покупки стануть ще вигіднішими! Магазин Джапан тредінг – корисні товари з Країн висхідного сонця для вашого здоров’я!