Наш інтернет-магазин JapanTrading пропонує вам великий асортимент перевірених японських косметичних засобів та товарів для здоров'я. Проте, якщо ви не знайшли у нас те, що шукали, то можете зробити індивідуальне замовлення тих товарів з Японії з доставкою, яких немає в нашому онлайн-каталозі.

 

Індивідуальне замовлення з Японії
 

 

Як товари з Японії замовити, яких немає в нашому каталозі?

Щоб замовити японські товари в магазині «Джапан Трейдінг», які відсутні в асортименті, необхідно оформити заявку, зателефонувавши на номер 0679459229. Менеджер обговорить із вами всі деталі замовлення. Також вам необхідно буде внести передоплату у розмірі 50%. Доставка здійснюється транспортною службою EMS (Express Mail Service) протягом 10–12 днів. Вартість доставки безпосередньо залежить від розміру та ваги посилки. В середньому ціна становить від 25 $ за 1 кг.

Які товари з Японії не можуть бути відправлені покупцю?

На жаль, деякі японські товари ми не можемо вам доставити. В цю категорію входять товари, що перевищують ліміти за вагою та габаритами – понад 30 кг та довші за 147 см (150 см в пакуванні). Наприклад, спінінги, човни. Також у нас не можна замовити товари з Японії, експорт яких заборонено. Крім того, незаконними вважаються товари, ввозити які заборонено в Україну:

иконка запрещено  вибухові речовини, наркотики, психотропні речовини, предмети, які становлять національне, історичне чи культурне надбання народу тощо;

 рослини, тварини, насіння, будь-які живі організми;  

 акумулятори, які не вбудовані чи не знаходяться всередині пристрою;

 портативні зарядні пристрої: універсальні мобільні батареї, зарядні для Bluetooth-навушників, електронні сигарети тощо;

 пристрої з акумуляторами, що мають потужність понад 100 Втч: електровелосипеди, портативні холодильники і подібне;

 Li-Ion акумулятори, адже за технікою пожежної безпеки вони можуть запросто стати причиною загоряння, якщо виникнуть відповідні умови.

 

Консультація по доставці товарів з Японії

Тож перед оформленням індивідуального замовлення переконайтеся, будь ласка, що воно не включає заборонених товарів. Нагадуємо: ви можете звернутися до наших менеджерів, якщо у вас виникли сумніви щодо товару, який збираєтеся купити або ж при виникненні ще якихось питань.

 

Інтернет-магазин японських товарів japantrading.com.ua: чому варто скористатися нашими послугами?

Магазин японських товарів у Києві вже майже сім років працює для своїх клієнтів. За цей час ми створили умови, які зроблять ваш шопінг максимально зручним та вигідним. Основними перевагами користування послугами нашої компанії можна вважати:

Теза Кружок Круг Початок тези Широкий асортимент, який постійно оновлюється та доповнюється цікавими новинками.

Теза Кружок Круг Початок тези Якісну та ефективну продукцію за доступною ціною.

Теза Кружок Круг Початок тези Професійну консультацію та допомогу у виборі.

Теза Кружок Круг Початок тези Швидку доставку та зручні форми оплати.

Каталог

Замовити японську косметику, вітаміни, БАДи в нас – означає отримати якісну продукцію від перевірених виробників. При виготовленні засобів застосовуються тільки природні компоненти органічного походження або створені за найновішими технологіями у спеціальних лабораторіях, а також місцеві рослини, наділені цілющими властивостями. Замовити косметику з Японії – правильне рішення, оскільки головною її особливістю та перевагою вважається ідеальний склад – без шкідливих для шкіри інгредієнтів, таких як барвники, сульфати, парабени. Забезпечте собі та своїм рідним все найкраще разом із магазином Japan Trading!


Японські товари для краси та здоров'я