У сучасному світі, де кожен аспект нашого життя стає все більш динамічним і насиченим, питання гармонійного росту та розвитку дітей набуває особливої актуальності. Здоров’я та благополуччя малюків є пріоритетом, і тут на допомогу приходять синьо-зелені водорості БАД спіруліна — продукт, який поєднує в собі тисячолітні традиції східної медицини та сучасні наукові досягнення.

Японська спіруліна купити

Японська спіруліна дітям від бренду «Алгае» — це не просто харчова добавка, це комплексне рішення для підтримки організму малюків. Вона містить багато вітамінів, мінералів, амінокислот та інших поживних речовин, які є необхідними для забезпечення гармонійного росту та розвитку.

Японська спіруліна користь для дітей різного віку

Завдяки своїм унікальним властивостям, спіруліна Algae відкриває нові можливості для того, щоб діти росли здоровими, активними та повними енергії. Розглянемо детально чим корисна спіруліна для малюків:

теза кружок Зміцнює імунітет. Спіруліна, багата на антиоксиданти, що допомагають зміцнити імунну систему дітей, боротися з вірусами та бактеріями. Хлорофіл в її складі здатний виводити токсини та шлаки.
теза кружок Служить джерелом легкозасвоюваного білка. Вміст білка в спіруліні втричі більший, ніж в м’ясі. Вона містить 8 незамінних амінокислот, які організм повинен отримувати з їжею.
теза кружок Покращує роботу ШКТ. Спіруліна в таблетках для дітей допомагає розвитку корисної мікрофлори, покращує всмоктування корисних елементів, позитивно впливає на обмін речовин.
теза кружок Підвищує розумову працездатність. Дослідження вказують на позитивний вплив спіруліни на підтримання нормальної роботи нервової системи. Фікоціанін, що міститься в її складі покращує нейропластичність.
теза кружок Зміцнює здоров’я очей. Багата на бета-каротин та вітаміни В6 і В12, спіруліна покращує зір.

натуральністьЦікаво також:  Як спіруліна впливає на гемоглобін?

Шукаєте, де можна купити спіруліну? Тоді завітайте в наш магазин товарів з Японії japantrading.com.ua. Тут на вас чекає широкий асортимент БАДів від провідних брендів для вашого здоров’я! Спіруліну в Києві купити можна зі швидкою доставкою «Новою поштою».

Японська спіруліна купити в магазині Japantrading — завжди вдала ідея

спіруліна Algae

Розглянемо найпопулярніші питання про спіруліну:

  1. Як давати спіруліну дітям? Отже: дітям 3-5 років: профілактично – 1 г/добу; дітям 6-10 років: профілактично – 2 г/добу; спіруліна для підлітків 11-14 років: профілактично – 3 г/добу, при дефіцитах (лише після консультації лікаря) – 4 г/добу.
  2. Як вживати спіруліну в порошку? Змішайте його з водою або фруктовим соком. Також можете додавати у фруктові або овочеві смузі, в йогурт або кашу на сніданок.
  3. Чи має спіруліна побічні ефекти? Ці зелені таблетки з водоростей спеціалісти вважають безпечною харчовою добавкою. Дослідження показують, що їх вживання не становить ризику для здоров’я. Однак перед додаванням спіруліни в дитячий раціон важливо проконсультуватися з педіатром. Також не слід перевищувати рекомендоване дозування.
  4. Як правильно зберігати спіруліну? В сухому, прохолодному місці, подалі від прямих сонячних променів та вологи, щоб зберегти її поживні властивості.

Підписуйся на нашу сторінку в Іnstagram і  швидше будь в курсі усіх новин від Japan Trading

 

japan_trading    інстаграм іконка

 

Спіруліну для дітей купити Київ в інтернет-магазині «ДжапанТредінг» — ідеальне рішення для їхнього гармонійного росту та повноцінного розвитку!