Зміст:

 1. Від чого залежить обмін речовин: основні нюанси
 2. Як розігнати метаболізм: корисні поради для вашого здоров’я
 3. Таблетки для прискорення метаболізму в онлайн-магазині «Джапантредінг»

Метаболізм відіграє важливу роль для нормального функціонування організму та самопочуття людини. Порушення метаболізму призводять до різноманітних захворювань, погіршення фізичної форми та надмірної ваги. Простими словами, метаболізм — це швидкість обміну речовин у організмі, яка включає всі життєво важливі функції внутрішніх органів, такі як дихання, регенерація клітин та перетравлення спожитої їжі. Про те, як пришвидшити метаболізм та які БАДи для схуднення купити ми поговоримо у цій статті.

БАДи для схуднення купити

Від чого залежить обмін речовин: основні нюанси

На метаболізм впливають різноманітні фактори. Давайте розглянемо деякі з них:

 1. Генетика. Спадковість визначає індивідуальні особливості метаболізму.
 2. Вік. Інтенсивність обміну речовин зменшується з віком (на 7–10% кожні десять років).
 3. Стать. Обмін речовин у чоловіків зазвичай вищий, оскільки вони мають більше м’язової маси, якій потрібно більше енергії.
 4. Фізична активність. Регулярна фізична активність підвищує обмін речовин, оскільки м’язи спалюють більше калорій. А гіподинамія призводить до його уповільнення.
 5. Харчування. Склад і кількість їжі визначають інтенсивність обміну речовин. Правильне харчування може підтримувати оптимальний метаболізм.
 6. Психоемоційний стан. Стрес сприяє виробленню гормону кортизолу, що може негативно впливати на метаболізм.
 7. Сон. Дефіцит сну може сповільнювати обмін речовин та збільшувати апетит.
 8. Хронічні захворювання. Деякі хвороби, такі як цукровий діабет, гіпотиреоз і гіпертиреоз, можуть впливати на метаболізм.
 9. Шкідливі звички. Куріння та вживання алкоголю істотно гальмують обмінні процеси.

Тепер ви знаєте, від чого залежить обмін речовин — які саме чинники на нього впливають.

Як розігнати метаболізм: корисні поради для вашого здоров’я

Кілька порад від спеціалістів магазину японських бадів JapanTrading, які допоможуть вам покращити обмін речовин:

теза кружок Регулярні заняття спортом, йогою, фітнесом чи аеробікою допомагають спалювати калорії та формувати м’язову масу.
теза кружок Здоровий сон, що триває 7–8 годин сприяє виробленню гормонів, які прискорюють метаболізм.
теза кружок Зменшення споживання солодощів допомагає уникнути надлишку інсуліну.
теза кружок Додавання до раціону продуктів, що багаті на білок, які покращують метаболізм та сприяють збільшенню м’язової маси.
теза кружок Вживання зеленого чаю та кави без добавок може прискорити спалювання калорій.
теза кружок Додавання до страв приправ, таких як перець, часник, імбир, що може пришвидшити обмінні процеси.
теза кружок Пиття холодної води змушує організм витрачати додаткові калорії на її нагрівання.
теза кружок Щоденні піші прогулянки допомагають покращити метаболізм та сприяють схудненню.
теза кружок Вживання БАДів для прискорення метаболізму з селеном, йодом і Омега-3. Також можна додати до свого раціону добавки для прискорення обміну речовин з вітамінами A і D, аскорбіновою кислотою та кальцієм.

А всі необхідні мінерали та вітаміни для обміну речовин купити ви зможете в нашому інтернет-магазині «Джапан Трейдінг».

Таблетки для прискорення метаболізму в онлайн-магазині «Джапантредінг»

 вітаміни для обміну речовин купити

Не знаєте, що пити для поліпшення обміну речовин? Пропонуємо вашій увазі найпопулярніші препарати для прискорення метаболізму, які доступні на нашому сайті japantrading.com.ua:

теза кружок Fancl Комплекс для схуднення та прискорення метаболізму "Ідеальна стрункість" Perfect Slim W. Це рослинний комплекс, який допомагає позбутися зайвих кілограмів. Завдяки натуральному складу препарат забезпечує схуднення без шкоди для організму, пригнічує апетит, спалює зайві калорії та додає життєвих сил.
теза кружок DHC Орнітин для роботи метаболізму. Це добавка, яка покращує метаболічні процеси та надає енергію завдяки високій концентрації амінокислот. Вона містить орнітин гідрохлорид, який сприяє розвитку мускулатури, а також лізин і аргінін, які допомагають боротися із зайвими кілограмами та покращують засвоєння поживних речовин. Її варто вживати людям, які хочуть схуднути, а також спортсменам.
теза кружок Kobayashi Комплекс для підвищення метаболізму Bisrat Gold EX. Це таблетки для покращення метаболізму, які застосовуються для боротьби з надмірною вагою. Він містить натуральні інгредієнти, які сприяють виведенню зайвої рідини та розщепленню жирових відкладень.

Замовляйте потрібні вам добавки, що прискорюють метаболізм зі швидкою доставкою по Україні «Новою Поштою». Купити препарати для зниження ваги можна в онлайн-режимі чи в телефонному ( 067 945-92-29, 093 945-92-29).