Гіперестезія зубів – стан, коли вони реагують болем на різні подразники: холодне, гаряче, кисле, солодке тощо. Це може бути тимчасовим або постійним явищем, яке значно погіршує якість життя. Тож у цій статті ми поговоримо про те, які засоби для догляду за ротовою порожниною купити для профілактики цього стану.

зубна паста для чутливих зубів

Підвищена чутливість зубів: основні причини та профілактика

Чутливість зубів може мати різні причини, але найчастіше вона пов’язана з пошкодженням емалі або відкриттям дентинних канальців. Пошкодження емалі – процес стирання верхнього шару зуба під дією механічних або хімічних факторів. Воно може бути спричинено надмірною силою жування, неправильним прикусом, зубним скреготінням, носінням брекетів, вживанням продуктів та напоїв з високим вмістом фруктових кислот та інших абразивних речовин. Дентин – шар тканини під емаллю, який містить тисячі маленьких канальців, що сполучаються з нервами зуба. Коли дентин оголюється, подразники можуть стимулювати нерви та викликати больові відчуття.

Чутливості зубів причини, які можуть пошкоджувати емаль або відкривати дентин. До них належать:

теза кружокКарієс – руйнування твердих тканин зуба під дією різноманітних бактерій, які живляться залишками їжі на його поверхні. Карієс може проникати глибоко в зуб та досягати дентину або навіть пульпи – м’якої тканини в кореневому каналі. Це може спричинити не тільки підвищену чутливість, але й виникнення запальних процесів.
теза кружокПародонтоз – запальне захворювання ясен та тканин, що оточують і утримують зуби. Пародонтоз може бути спричинений недостатньою гігієною ротової порожнини, курінням, стресом, гормональними змінами, хронічними захворюваннями. Він призводить до утворення зубного каменю, гіперестезії зубів, кровоточивості ясен та навіть втрати зубної одиниці.
теза кружокСтоматологічні процедури – медичні втручання, які проводяться для лікування та відновлення зубів. До них належать пломбування, протезування, відбілювання, імплантація, видалення, кореневе лікування. Стоматологічні процедури можуть тимчасово збільшити чутливість через травму тканин, температурні коливання, хімічну реакцію або неправильне прилягання матеріалу. Зазвичай ця чутливість проходить протягом кількох днів чи тижнів.

Підписуйся на нашу сторінку в Іnstagram і  швидше будь в курсі усіх новин від Japan Trading

 

japan_trading    інстаграм іконка

 

Для профілактики гіперестезії рекомендується дотримуватися правил гігієни ротової порожнини. Вам необхідно чистити зуби 2 рази на день м’якою щіткою, використовувати зубну нитку, ополіскувач для рота та іригатор. Змінювати щітку слід 1 раз в 3 місяці, оскільки зношена щетина може травмувати ясна. Один раз на шість місяців варто відвідувати стоматолога для професійного чищення зубів, виявлення та лікування захворювань, які можуть призводити до погіршення стану емалі.

Зубна паста для чутливих зубів в магазині JAPAN TRADING: що ми пропонуємо?

Якщо у вас вже виникла проблема чутливості зубів, то потрібно знати як з нею боротись. Для цього варто користуватися спеціальною пастою для чутливих зубів. Наш онлайн-магазин Джапантредінг пропонує вам вигідно придбати іонну щітку, зубнупасту, а також ополіскувач для чутливих зубів, що відрізняються високою якістю та ефективністю. Це високоякісна сертифікована продукція від брендів: Hukuba Dental, KAO, Kobayashi, Lion, Propolinse, Sangi, Sunstar та ін.

купити пасту для чутливих зубів

Покупцям доступна японська зубна паста для дітей та дорослих. Купити японську зубну щітку можна з ручкою, яка прикрашена кристалами Swarovski. Крім того, в онлайн-каталозі представлені цукерки для свіжого дихання різних видів, які можна використовувати після пиття, куріння та вживання їжі. Обирайте потрібні вам засоби для догляду за порожниною рота та робіть замовлення на сайті чи за номером 0939459229

Чому краще іонні зубні щітки та інший японський догляд за ротовою порожниною купити в Джапан трейдінг?

Магазин Джапан трейдінг – ідеальне місце для вашого онлайн-шопінгу. Адже роблячи покупки у нас ви отримаєте:

теза кружок можливість купити пасту для чутливих зубів зі швидкою доставкою по Україні «Новою Поштою»;
теза кружок професійну консультацію та допомогу менеджерів у виборі потрібного товару;
теза кружок можливість зробити індивідуальне замовлення товарів із Японії, яких немає в асортименті;
теза кружок зручні варіанти оплати;
теза кружок безкоштовну доставку замовлень на суму 3000 гривень та більше (за умови повної оплати на IBAN реквізити).

натуральністьЦікаво також: Профілактика пародонтозу – що потрібно знати?

 

Japantrading – інтернет-магазин, який перевірений роками та довірою десятків тисяч задоволених клієнтів.

Джерела

https://cis.ua/ua/articles/terapiya/giperesteziya-zubov/