Сьогодні антибіотики відіграють важливу роль у лікуванні бактеріальних інфекцій. Завдяки антибактеріальним препаратам такі інфекції більше не є найпоширенішою причиною смерті в сучасному світі. Вони можуть рятувати життя, але також мають свої недоліки. Все більше стає помітною тенденція, що антибіотики негативно впливають на мікробіом кишківника – сукупність мікроорганізмів, які живуть у нашому травному тракті. Хороша новина полягає в тому, що останні дослідження вказують на те, що вживання пробіотиків після антибіотиків може допомогти відновленню мікрофлори кишківника.

Японські препарати для нормалізації роботи кишечника

Японські препарати для нормалізації роботи кишечника: особливості та переваги

Антибіотики не розрізняють хороших та поганих бактерій, тому вони можуть знищити частину корисної мікрофлори кишківника. Це може призвести до порушення роботи травної системи, зниження імунного захисту, а також розвитку дисбактеріозу. Щоб цього не сталося необхідно приймати пробіотики для кишківника як дорослим, так і дітям. Дослідження показали, що біфідобактерії препарати можуть зменшити ризик розвитку діареї, запору або грибкової інфекції, пов’язаних із прийомом антибіотиків.

Підписуйся на нашу сторінку в Іnstagram і  швидше будь в курсі усіх новин від Japan Trading

 

japan_trading    інстаграм іконка

 

Важливо вибирати пробіотики, які були ретельно досліджені та показали свою ефективність. Саме такими вважаються японські добавки, замовити які ви можете в нашому інтернет-магазині «Джапан Трейдінг». Під час вибору правильних пробіотиків варто також враховувати: тип антибіотика, тривалість курсу антибіотикотерапії, форму випуску препарату, а також індивідуальні особливості організму. При дисбактеріозі спеціалісти рекомендують попередньо зробити аналіз кишкової мікрофлори, аби з'ясувати яких саме бактерій не вистачає. В онлайн-каталозі нашого магазину представлені такі препарати для відновлення мікрофлори кишківника:

теза кружокGrowth Пробіотик з 5 видами живих бактерій Bacterial Training Regimen. Добавка містить біфідобактерії, молочнокислі бактерії, лактобактерії Brevis та Gasseri, а також нано-лактобактерії.
теза кружокBiofermin Японські пробіотики для кишечника Shin S. Вони містять три види кисломолочних бактерій, які допомагають підтримувати роботу кишківника від тонкої до товстої кишки.
теза кружокSeedcoms Комплекс з молочнокислими бактеріями та ферментами рослин Spore-Like Lactic Acid Bacteria. Комплекс допомагає не тільки покращити стан ШКТ, а й відновити природну красу шкіри та продовжити молодість!

 

Важливо знати, коли пити пробіотик до чи після антибіотика? Відповідь досить проста: оскільки антибіотики можуть нейтралізувати дію корисних бактерій в пробіотиках, то краще вживати останні через кілька годин (не менше двох) після застосування антибактеріальних препаратів. Після закінчення курсу антибіотиків використання пробіотиків протягом 2–4 тижнів також може допомогти відновити баланс мікрофлори. При цьому дуже важливо дотримуватися рекомендованого дозування. Не знаєте, як приймати пробіотики до їжі чи після? Тоді врахуйте, що найбільш раціональним способом є вживання їх під час чи після їжі.

Чому вам треба пробіотик купити в онлайн-магазині japantrading.com.ua?

У магазині японських товарів Japan Trading в Києві працюють досвідчені консультанти які радо проконсультують та допоможуть обрати необхідні пробіотики при антибіотиках. Ви можете замовити продукцію від таких брендів: Asahi, DHC, Daiso, Earth, Fancl, Lactis, Nippon Yakuken, Orihiro та ін. Добавки доступні в різних формах випуску: порошкоподібній, желеподібній, рідкій, в капсулах та таблетках тощо.

Біфідобактерії купити

натуральністьЦікаво також: Як боротись з дисбактеріозом, використовуючи японські пробіотики?

Біфідобактерії купити ви можете зі швидкою доставкою по Україні «Новою Поштою». Оплата можлива кількома способами: здійснити грошовий переказ по реквізитах IBAN «ПриватБанку» або при отриманні у поштовому відділенні. Також можливе індивідуальне замовлення товарів з Японії, доставка яких здійснюється за допомогою EMS. Інтернет-магазин Japan Trading – все необхідне для зміцнення здоров’я та відмінного самопочуття в одному місці!

Джерела

https://www.optibacprobiotics.com/learning-lab/in-depth/general-health/probiotics-with-antibiotics