Дисбактеріоз це стан, при якому в кишківнику порушується баланс корисних та шкідливих мікроорганізмів. Він може виникати через прийом антибактеріальних препаратів, захворювання ШКТ, зміну місця проживання та раціону, стрес, несприятливу екологічну ситуацію тощо. У Міжнародній класифікації хвороб немає такого діагнозу, тому його вважають не самостійним захворюванням, а наслідком певної патології в організмі. За даними досліджень, дисбактеріоз виявляється у 90% дорослого населення. Тож давайте поговоримо про особливості цього стану та методи його лікування.

японські пробіотики

Дисбактеріоз симптоми, на які вам варто звернути увагу

Давайте розберемося як же зрозуміти, що у вас з’явилось порушення мікрофлори. Основні симптоми дисбактеріозу:

теза кружокболі в животі (ниючі, тупі, переймоподібні);
теза кружокдіарея або закрепи, які можуть чергуватися;
теза кружокметеоризм, що може супроводжуватися коліками;
теза кружокнудота та блювання;
теза кружокпечія;
теза кружокслабкість;
теза кружокслиз у калі;
теза кружокнеприємний присмак у роті;
теза кружокнеприємний запах із рота.

Підписуйся на нашу сторінку в Іnstagram і  швидше будь в курсі усіх новин від Japan Trading

 

japan_trading    інстаграм іконка

 

 

Якщо недооцінювати серйозність цих симптомів, то це може призвести до посилення запальних процесів у кишківнику та хвороб ШКТ.

біфідобактерії купити

Дисбактеріоз лікування: особливості

Лікування дисбактеріозу вимагає комплексного підходу, який включає:

теза кружок Корекцію свого раціону. Для відновлення балансу мікрофлори необхідно дотримуватися спеціальної дієти, яка передбачає вживання кисломолочних продуктів з живими біфідобактеріями – йогурту, кефіру, ряжанки тощо. Також слід включати в раціон продукти, що містять клітковину – овочі, фрукти, злаки. Вони сприяють поліпшенню перистальтики кишківника та очищенню його від шлаків і токсинів. Слід уникати продуктів, що можуть посилити процеси гниття та бродіння в кишківнику – солодощів, борошняних виробів, жирного м’яса та риби, винограду, алкоголю.
теза кружок Вживання пробіотиків від дисбактеріозу. Це препарати, що містять живі корисні бактерії або їх спори. Вони допомагають нормалізувати склад мікрофлори при кишковому дисбактеріозі та поповнити дефіцит корисних бактерій. Своєчасне застосування пробіотиків під час лікування антибіотиками – гарантія гарного самопочуття та відсутності проблем із травленням.
теза кружок Вживання вітамінів та мінералів. Для покращення стану слизової оболонки кишківника та поповнення втрачених поживних речовин необхідно приймати вітамінно-мінеральні комплекси. Вони також покращують загальний стан організму і зміцнюють імунну систему. Це вітамін А, групи B (B1, B2, B6, B12, B9, B3, B7, B5), а також Е, D та К. Мінерали, які необхідні для лікування дисбактеріозу, це кальцій, магній, залізо, цинк, селен, марганець, молібден, хром.

 

 

Для точної діагностики дисбактеріозу кишківника та вибору оптимальної схеми лікування необхідно звернутися до гастроентеролога. Лікар проведе обстеження та призначить необхідні аналізи, а також ліки від дисбактеріозу.

Чому вам варто пробіотики купити для кишківника в інтернет-магазині «Джапан трейдінг»?

Якщо ви хочете лактобактерії та біфідобактерії купити, то зробити це можна в нашому магазині JapanTrading в Києві. У каталозі представлені препарати як для дорослих, так і для дітей. Це продукція від брендів: DHC, Daiso, Earth, Fancl, Growth, Lactis, Nippon Yakuken, Orihiro, Biofermin Pharmaceutical Co та інших.

 

натуральністьЦікаво також: В чому користь японської спіруліни ALGAE?

 

Японські пробіотики мають високу концентрацію живих бактерій в одній капсулі або порції. Вони допомагають нормалізувати мікрофлору шлунково-кишкового тракту, покращити його функціонування та налагодити метаболізм. Магазин гарантує високу якість представлених на сайті japantrading.com.ua біодобавок, а також швидку доставку по території України «Новою Поштою». Оплатити замовлення можна при отриманні або ж по реквізитах IBAN «ПриватБанку». Японський магазин Japantrading – все необхідне для вашого здоров’я в одному місці!

Джерела

https://www.rmc.kh.ua/ua/napryami/gastroenterologiya/disbakterioz-kishechnika/