Зміст:

  1. Японський колаген: які бувають його типи?
  2. Чи підходить японська косметика для обличчя європейцям?
  3. Який можна купити колаген в інтернет-магазині JapanTrading?

Колаген — це основа міцності кісток та еластичності суглобів, ключ до збереження молодості та краси. Існує кілька типів, кожен з яких відіграє свою унікальну роль у підтримці різних тканин організму. Від колагену, що зміцнює кістки та суглоби, до того, що надає шкірі пружність та гладкість — важливо знати, який тип потрібен саме вам. Завдяки інформації у цій статті ви зможете вирішити, який тип колагену кращий для вас.

Японський колаген

Японський колаген: які бувають його типи?

Вченим вдалося виділити 28 типів колагену, але найпоширенішими вважаються 1,2 та 3. Розгляньмо їх детальніше:

  1. Колаген 1 типу. Найбільш поширений у тілі людини. Він відомий своєю здатністю надавати міцність та еластичність, що є важливим для здоров’я шкіри, волосся та нігтів. Це ідеальний колаген для шкіри, адже бере участь у регенерації тканин та сприяє їх зволоженню. Також він сприяє загоєнню ран та може допомогти зменшити видимість зморшок.
  2. Колаген 2 типу. Це основний компонент хрящів. Він може використовуватися як для профілактики різноманітних хвороб опорно-рухового апарату, так і як допоміжний засіб при лікуванні артрозу, артриту, ревматизму та інших патологій. Цей колаген для суглобів може бути корисним для людей, які займаються спортом, а також під час відновлення скелетно-м’язових ушкоджень після травм та операцій.
  3. Колаген 3 типу. Міститься у м’язах, органах та кровоносних судинах. При його дефіциті значно збільшується ризик виникнення хвороб серцево-судинної системи.

Кожен тип колагену відіграє важливу роль у підтримці здоров’я та краси тіла. Знання про них може допомогти вам вибрати правильні продукти та колагену добавки.

Який вибрати колаген: корисні поради від JAPAN TARDING

При виборі колагену важливо враховувати декілька ключових аспектів, щоб отримати максимальну користь від прийому цієї добавки. Вибір залежить від ваших цілей: чи це покращення стану шкіри, чи підтримка суглобів та кісток. Якщо ви хочете покращити пружність шкіри, зменшити зморшки або підвищити еластичність кровоносних судин, тоді варто колаген 1 і 3 типу купити. Якщо ж у вас є проблеми з суглобами, біль у них або ви хочете покращити їх стан, тоді колаген другого типу може бути корисним. Крім того, обов'язково зверніть увагу на джерело колагену:

теза кружок Тваринний — зазвичай отримують з яловичини та свинини і він має доступну ціну.
теза кружок Морський — отримують зі шкіри або луски зі свіжої риби. Він має високу біодоступність та ефективність. Малий розмір молекул сприяє кращому засвоєнню в організмі. Через складнощі у транспортуванні, зберіганні та виробництві морський колаген зазвичай має вищу ціну порівняно з тваринним.

Підписуйся на нашу сторінку в Іnstagram і  швидше будь в курсі усіх новин від Japan Trading

 

japan_trading    інстаграм іконка

 

Тепер ви знаєте, який вибрати колаген. Тож в нашому онлайн-магазині «Джапантрейдінг» ви зможете знайти колаген, який найкраще відповідатиме вашому стану здоров’я та допоможе виглядати і почуватися краще. Можна також проконсультуватися з менеджером, який допоможе підібрати продукт, відповідно до ваших потреб.

Який можна купити колаген в інтернет-магазині JapanTrading?

купити колаген

Наш магазин JapanTrading — місце, де ви можете японський колаген купити Київ різних видів. Це продукція у різних формах випуску: порошок, капсули, таблетки, рідина, желе, що забезпечує зручність її вживання. Японія відома своїми інноваційними технологіями у виробництві колагену, що дозволяє отримувати продукт з високою біодоступністю. У нашому каталозі доступний колаген 1 і 3 типу, а також 2. Це добавки від таких брендів: Meiji, Shiseido, Asahi, Fine Japan, Orihiro, Seedcoms, DHC, ITOH ін. Вони містять багато додаткових корисних компонентів: вітаміни, мінерали, гіалуронову кислоту, екстракт свинячої та кінської плаценти тощо. Купити колаген можна зі швидкою доставкою по Україні «Новою Поштою». Оплата можлива при отриманні або ж онлайн. Також у нас є офлайн-магазин в Києві, що знаходиться за адресою пр. Відрадний 95 г. Купуйте преміум колаген в «Джапан Трейдінг» та насолоджуйтесь його ефективністю!